Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Mikrodembrazja kosmetyczna

 

Intensywny zabieg złuszczająco – regenerujący z użyciem kwasów owocowych. Wiele problemów skórnych związanych jest z nadmiernym rozbudowywaniem warstwy rogowej, co powoduje, że skóra staje się szara i matowa. AHA pomagają w usunięciu warstw nagromadzonych na powierzchni skóry. Działanie kwasów owocowych polega na złuszczeniu martwych, zrogowaciałych komórek naskórka. Efektem tego jest naturalny peeling, który daje efekt oczyszczonej, rozjaśnionej i świeżej skóry. Udowodniono również, że kwasy owocowe zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, a tym samym przeciwdziałają starzeniu, poprawiają elastyczność skóry i redukują zmarszczki. Preparaty z kwasami owocowymi mogą okazać się również bardzo skuteczne w usuwaniu przebarwień skóry, powstających często np. Przy przedawkowaniu słońca lub jako skutek uboczny antykoncepcji hormonalnej.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej odnowy i regeneracji. Szczególnie polecany dla skór szorstkich, szarych, zmęczonych, pozbawionych blasku.

Cel: opóźnienie procesu starzenia się skóry, stymulacja procesu regeneracji i rewitalizacji naskórka, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie skórze elastyczności i sprężystości.

Przeciwwskazania: stany ropne i zapalne skóry, uczulenie na składniki zawarte w preparatach, ubytki naskórka, choroby skóry, oparzenia I i II stopnia.