Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Przedłużanie włosów

 

W naszym ATELIER URODY wykorzystujemy przedłużenia włosów pochodzące od Hairdreams, które charakteryzują się jedyną w swoim rodzaju wspaniałą jakością.

przedluzanieWłosy gatunku Special to zdrowe, europidalne włosy w naturalnych kolorach, które są ręcznie sortowane aby uniknąć szkodliwego procesu rozjaśniania. Te włosy mają zamkniętą łuskę i charakteryzują się wysokim połyskiem, naturalną sprężystością i są miękkie i jedwabne w dotyku. Różnica w porównaniu do zwykłych przedłużeń jest bardzo widoczna. Do tego przyczynia się także najnowocześniejsza technologia przetwarzania. Malutkie, opatentowane łącza i systemy aplikacji sprawiają, że pasemka Hairdreams integrują się niewidocznie we własne włosy. Szczególnie innowacyjna jest ultra-precyzyjna technologia Lasera XP. Jest to szybki system, który umożliwia modulowanie ośmiu pasemek jednocześnie. Dzięki wysokiej jakości przedłużeniu włosami naturalnymi firmy Hairdreams możecie w delikatny i naturalny sposób spełnić swoje marzenie o długich włosach. Jedyny warunek: minimalna długość włosów własnych to 8 – 10 cm.

Oferujemy ogromny wybór kolorów, fal oraz długości włosów. Aby móc spełnić każde, indywidualne marzenie o fryzurze.

Pasemka oferowane są w ponad 30 różnych standardowych kolorach naturalnych. Dodatkowo, możliwe są również do otrzymania indywidualnie określone kolory naturalne. Fale dostępne są w 4 standardowych skrętach. Ponadto, jako jedyni, oferujemy unikalne pasemka NATURAL CURLY – w tym przypadku chodzi o pasemka włosów naturalnych, nie preparowanych o naturalnie pofalowanej strukturze. Zdecydujecie się na jedną z 9 długości pasemek od 15 do 55 cm, a nawet na życzenie do 75 cm.

przedluzanie_hairdreams