Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Guam

 

Algi morskie GUAM® rodzą się na swoistych podwodnych plantacjach wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca, a ich zbiór rozpoczyna się w maju. Zebrane algi przewożone są łodziami na brzeg, gdzie porozkładane na ogromnych polach podlegają wysuszeniu przez słońce i oceaniczny, ciepły wiatr. Po procesie osuszania, który trwa minimum trzy dni, algi transportuje się do fabryk Lacote. Tam, pod nadzorem ekspertów firmy, przetwarzane są tak, aby uzyskane z nich preparaty cechowały się najwyższą jakością i skutecznością działania. Kosmetyki firmy Lacote produkowane są jedynie z młodych, zdrowych alg, przetwarzanych przy użyciu opatentowanej metody E.B.A., polegającej na odpowiednim napowietrzaniu i wysuszaniu alg w taki sposób, aby nie straciły one swych cennych wartości.

Jednym z wiodących produktów firmy Lacote jest koncentrat błotny GUAM® – Fanghi d’Alga GUAM®. Bogaty w pierwiastki, minerały, witaminy i proteiny będące świadectwem wykorzystania darów natury dla potrzeb kosmetyki.

Preparaty zawierające Algi GUAM®, nałożone na ciało, odżywiają skórę prawdziwym morskim koncentratem, o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem.

Zabiegi GUAM® należą do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.